blankDownload A Word Game Apk For PC,Ноутбук,Окна 7,8,10.

Мы предоставляем A Word Game 3.6.1 АПК файл для ПК (Окна 7,8,10).
A Word Game is a free Word game.
Downloadpcapk.com поможет вам установить любые приложения или игры, доступные в магазине Google Play.. Вы можете скачать Apps Apk на рабочий стол вашего ПК с Windows 7,8,10 Операционные системы, MacOS, Chrome OS или даже Ubuntu OS. Также вы можете скачать apk-файлы для своих телефонов и планшетов. (Samsung, Сони, HTC, LG, Ежевика, Нокиа, Windows Phone и другие бренды, такие как Oppo, Сяоми, HKphone, Скай, Хуавей…).
Please be aware that We only share the original and free pure apk installer for A Word Game 3.6.1 APK без каких-либо модификаций.

Средний рейтинг 4.70 снаружи 5 звезды в плеймаркете.
If you want to know more about A Word Game then you may visit Apps Bilgi Teknolojileri support center for more information

Все приложения & игры здесь предназначены только для домашнего или личного использования. Если какая-либо загрузка apk нарушает ваши авторские права,
пожалуйста свяжитесь с нами. A Word Game is the property and trademark from the developer Apps Bilgi Teknolojileri.

A Word Kelime Bulmaca Oyunu (Türkçe)

A Word klasik kelime oyunlarının aksine sizlere daha karmaşık ve eğlenceli bir oyun deneyimi yaşatır. Amaç, altıgen harflerden oluşan bulmacalar içerisinde verilen konuya uygun kelimeleri bulmak, puanları ve rozetleri toplamaktır. A Word ile kelime avlayıp, zeka ve beyin egzersizi yapabilirsiniz. A Word Kelime Oyunu, türkçe kelime bulmaca ve sözcük oyunları seven herkes için tasarlanmıştır.

A Word Kelime Oyunu,size gittikçe zorlaşan tam 350 bulmaca ve binlerce gizlenmiş kelime sunar. Oyun içerisinde ilerledikçe kilitli olan başarıları açabilir, arkadaşlarınızla puan tablosunda yarışabilir ve ya 7 farklı rozeti aşama aşama kazanabilirsiniz. Zamana karşı yarış içerisinde de olacağınız kelime oyunumuzun takıldığınız yerlerinde ipuçlarından faydalanabilirsiniz.

Kelime oyunumuz sürekli olarak geliştirilmektedir. İlerleyen günlerde sizden de gelen istekler doğrultusunda yeni bölümler eklemeye devam edeceğiz.

İsterseniz oyun içi satın almaları kullanarak reklamları kaldırabilir veya ek ipucu satın alabilirsiniz.

A Word Kelime Oyunu İNTERNET GEREKTİRMEZ ve TAMAMEN ÜCRETSİZDİR. Satın almanızı gerektirecek hiç bir kapalı özellik barındırmamaktadır. Ayrıca telefonunuzdan gereksiz hiçbir izin istemez.

Herkese iyi eğlenceler.

Версия: 3.6.1

Размер файла: 42.98МБ

Требует: Андроид 4.1+

Имя пакета: co.fourapps.awordgame

Разработчик: Apps Bilgi Teknolojileri

Обновлено: Июнь 15, 2019

Цена: Свободно

Оценивать 4.70 звезды – на основе 86148 обзоры

Just Download A Word Game Apk Latest Version For PC, Ноутбук, Windows 7,8,10,Xp сейчас! To Download A Word Game App For PC,пользователям необходимо установить эмулятор Android, например проигрыватель MuMu.. С плеером Муму,you can Download A Word Game App for PC version on your Windows 7,8,10 и ноутбук.

Guide for Play & Download A Word Game on PC,Ноутбук.

1.Загрузите и установите Android-эмулятор MuMu Player. Нажмите "Скачать МуМу Плеер" скачивать.

2.Запустите эмулятор Android Mumu Player и войдите в Google Play Store..

3.Open Google Play Store and search A Word Game and download,

или импортируйте apk-файл со своего ПК в Mumu Player, чтобы установить его..

4.Install A Word Game for PC.Now you can play A Word Game on PC.Have Fun!

Без комментариев

комментарии закрыты.

Статус защиты DMCA.com